BAJECZNE BOMBKI

0
1944

Złotoryjski Vitbis to firma gdzie powstają przepiękne bombki – głównie (choć nie tylko) na bożonarodzeniowe choinki. Te cudeńka  można także znaleźć we Wrocławiu, choćby w Arkadach Wrocławskich (na zdjęciu).

Ozdoby trafiają już od lat na cały świat. I to nie tylko na tradycyjne rynki, ale także do Tajlandii i Japonii. Coraz odważniej Vitbis radzi sobie na rynku amerykańskim. Złotoryjskie ozdoby wiszą na drzewkach na Wyspach Owczych, na Islandii (popularne tam są szczególnie te przeźroczyste). Oczywiście jak co roku kupują cudeńka z „Vitbisu” regionalne instytucje, politycy, samorządowcy, szkoły, kluby sportowe. Na bombkach swoje autografy dają gwiazdy muzyki i sportu. Potem taki rarytas wzbogaca różne charytatywne akcje.

Oczywiście złotoryjskie ozdoby można kupić we wszystkich galeriach handlowych regionu.We Wrocławiu tradycyjnie w Borku, na Bielanach, we Vratislavii, Factory.

Można kupić bombki z serii prezydenckiej, popularne kolekcje figurek, z pięknymi pejzażami, bajkowe bomki disneyowskie ale także takie, które ucieszą szczególnie kibiców piłki nożnej. Vitbis jak zwykle prezentuje wzory nawiązujące do aktualnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Prowadzona jest również sprzedaż internetowa:

www.vitbis.com

(tr)

Fot. Renata Szpyra

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here