ŻYCIE NA OSIEDLU

0
1100

Sektor 3 zaprasza  na pierwsze spotkanie prezentujące wyniki Analizy Funkcjonalnej Osiedli Wrocławia – 2 marca o godz. 17.00 do BARBARA – infopunkt –  kawiarnia, ul. Świdnicka 8C. Spotkanie otworzy cykl debat o wrocławskich osiedlach – dyskusję na temat rekomendowanych przez ekspertów rozwiązań.

Analiza Funkcjonalna Osiedli Wrocławia (AFO) prezentuje wyniki projektu badawczego mającego na celu opracowanie opisu funkcjonalnego wrocławskich osiedli w oparciu o trzy komponenty: społeczny, przestrzenny i analityczny. Istotą opracowania było nie tylko zbadanie związków między nimi, ale także sformułowanie wniosków, które mogłyby stanowić podstawę budowy nowego modelu aktywnego społeczeństwa lokalnego.
Badanie, w ramach realizacji zadania publicznego ogłoszonego przez miasto Wrocław, prowadzone było pod egidą Fundacji Dom Pokoju przez zespół naukowców z Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego oraz praktykujących urbanistów i ekspertów specjalizujących się w działalności na rzecz społeczności lokalnych.
Spotkanie będzie prezentacją wyników i otworzy cykl spotkań, dyskusji na temat rekomendowanych przez ekspertów rozwiązań.
Zapraszamy do zapoznawania się z publikacją podsumowującą badania na stronie: http://www.analizafunkcjonalnaosiedli.pl/ i tu: https://issuu.com/fundacjadompokoju/docs/afo_gotowe_issuu
(za:Sektor3)
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułADRENALINA MUSI BYĆ!
Następny artykułWOLONTARIAT

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here