Cios…

0
521

… kryminalnych z Grabiszynka w narkotykowy biznes był bardzo celny. Do sprzedaży nie trafiło ponad 5 tysięcy porcji narkotyków!

Kryminalni z komisariatu na wrocławskim Grabiszynku wykonując czynności służbowe, weszli w posiadanie informacji, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się duże ilości narkotyków. Niezwłocznie pojechali we wskazane miejsce i zauważyli, jak ze wskazanego lokalu wychodzi młody mężczyzna.

Policjanci…

… poszli za nim i został on zatrzymany. Znaleziono przy mężczyźnie, ponad 20 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany oraz innych narkotyków. Co więcej, 23-latek był osobą poszukiwaną do odbycia kary w zakładzie karnym.

W tym czasie pozostali funkcjonariusze byli już w mieszkaniu 25-letniego wrocławianina, od którego wyszedł wcześniej 23-latek.

W trakcie…

… przeszukania ujawniono dużą ilość substancji zabronionych. Łącznie było to ponad pięć tysięcy porcji handlowych narkotyków, a dokładniej mundurowi znaleźli m.in. ponad 4,5 tysiąca porcji amfetaminy, niemal 600 porcji metamfetaminy, kilkanaście porcji mefedronu i kilkadziesiąt jeszcze innych rodzajów substancji odurzających.

Oprócz…

… nich zabezpieczono również wagi elektroniczne, telefony komórkowe, woreczki strunowe i wiele innych tego typu przedmiotów pochodzących lub służących do popełnienia przestępstwa, jak na przykład urządzenie do pakowania próżniowego.

W przypadku 25-latka, na chwilę obecną został już zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozić mu może kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

sierżant Aleksandra Rodecka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacje w wojsku
Następny artykułPrzywalił

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here