Przywalił

0
375

Na wrocławskim Grabiszynku nietrzeźwy kierujący uderzył w zaparkowany pojazd. 59-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Oprócz tego nie zastosował się do wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień.

Wrocławscy policjanci skierowani zostali na skrzyżowanie ulic Grochowej z Jemiołową, gdzie nietrzeźwy kierujący spowodował bardzo niebezpieczne zdarzenie drogowe. Mężczyzna jadący osobowym Volkswagenem nie zapanował nad pojazdem, którym kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W wyniku tego uderzył i uszkodził zaparkowaną Toyotę.

Na szczęście tym razem w pojeździe nie było żadnych osób i nikt nie został poszkodowany. Jednak pamiętajmy, że nie zawsze tego typu sytuacje kończą się jedynie na stratach materialnych.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych wyszło na jaw, że 59-latek kierował pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane kilka lat temu!

Mężczyzna został przez policjantów zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za swój nieodpowiedzialny czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

sierżant Aleksandra Rodecka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCios…
Następny artykułDokDok…

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here