DZIEŃ OTWARTY

0
1329

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 61 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu przy ulicy Skarbowców 8, serdecznie zapraszają przyszłorocznych Pierwszoklasistów oraz ich Rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku od godziny 11.00 do 14.00.

W tym dniu będą Państwo mogli zwiedzić całą szkołę, odnowiony blok sportowy oraz zobaczyć klasy, w których uczyć się będą Państwa dzieci. Wszystkie klasy wyposażone są w tablice multimedialne, które dają możliwość przeprowadzenia ciekawych, interaktywnych lekcji. Uczniowie mają możliwość uczęszczania do świetlicy, w której panuje ciepła i serdeczna atmosfera, prowadzone są ciekawe zajęcia, także każde dziecko może rozwijać własne zainteresowania. W szkole realizowane są różne projekty umożliwiające rozwój dzieci w szerokim aspekcie zarówno intelektualnym jak i fizycznym. Szkoła jest mała i kameralna, ale dzięki temu żadne dziecko nie jest tu anonimowe.

14 kwietnia wszyscy odwiedzający będą mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli. Między innymi takie atrakcje czekają na dzieci: koncert zespołu szkolnego, lekcje kreatywności, eksperymenty i doświadczenia, kodowanie, zagadki matematyczne, zajęcia plastyczne oraz zajęcia ruchowe. Jest to również wspaniała okazja, aby poznać nauczycieli oraz dyrekcję szkoły i zadać nurtujące pytania.

Serdecznie zapraszamy.

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here