Krzycki narkobiznes

0
1169
Policjanci kryminalni z wrocławskiej komendy miejskiej zatrzymali na terenie Krzyków 35-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 5 tysięcy porcji handlowych środków zabronionych – głównie amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a o jego dalszych losach zdecyduje sąd. Zatrzymanemu może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymaniem 35-letniego wrocławianina zakończyli kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Przeprowadzone czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia miejsca, w którym przebywał mężczyzna.
Podczas zatrzymania policjanci pionu operacyjnego znaleźli przy nim prawie 100 porcji handlowych różnego rodzaju środków odurzających. Jednak to nie wszystko, bo w jego mieszkaniu było ich jeszcze więcej, a dokładniej ponad 5 tysięcy porcji. Głównie była to amfetamina.
Ponadto zabezpieczono kilka tysięcy złotych w gotówce, wagę elektroniczną oraz telefon komórkowy.
35-latek został umieszczony w policyjnym areszcie. O jego dalszych losach zdecyduje teraz sąd.
Przypomnijmy, że posiadanie narkotyków jest prawnie zabronione i za popełnienie tego przestępstwa grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznych ilości substancji odurzających nawet do lat 10.
st. sierż. Aleksandra Rodecka

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here