Jasienicy porządna

0
58

Mieszkańcy Wojszyc po raz kolejny korzystają z Funduszu Osiedlowego. Dzięki aktywności Rady Osiedla remontowany jest chodnik wzdłuż ulicy Jasienicy.

– No nie było najlepiej – mówi Pani Janina, mieszkanka Wojszyc. – Można było się potknąć na chodniku w drodze do kościoła, na pocztę czy do naszego osiedlowego sklepu. Teraz będzie porządnie. To dobrze, że są ludzie, którzy poświęcają swój prywatny czas, angażują się w pracę w Radzie Osiedla i przede wszystkim potrafią sobie radzić w tych urzędowych sprawach, co jak wiadomo, nie każdy ma czas i cierpliwość.

A jak oceniają mieszkańcy Wojszyc, warto było. Chodnik remontowany z Funduszu Osiedlowego to budżet w wysokości 556 tysięcy złotych. Poważna inwestycja,

– Dla naszej lokalnej społeczności to była bardzo ważna sprawa – mówi Wojciech Świderski, przewodniczący Rady Osiedla Wojszyce. – To nie tylko kwestia wygody ale także bezpieczeństwa. Przez ostatnie lata nasza Rada Osiedla zawsze zwracała na to uwagę. Liczymy, że w następnej kadencji kontynuować będziemy te inicjatywy. Dzięki dobrymi kontaktami z mieszkańcami, naszymi sąsiadami, wiemy jakie są najważniejsze potrzeby zarówno młodszych jak i starszych osób z Wojszyc. Z Funduszu Osiedlowego będziemy korzystać także w przyszłości. Są pomysły dobrze funkcjonującej Rady Osiedla na następne inicjatywy – podsumowuje Wojciech Świderski.

(sz)

Fot.(ro)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSenior online
Następny artykułDla zdrowia

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here