CHARYTATYWNIE W SZESNASTCE

0
1382

Szkoła uczy, bawi i wychowuje. To miejsce, gdzie poszanowanie godności i pomoc drugiemu człowiekowi jest priorytetem, który na co dzień przekazywany jest uczniom.

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 16 we Wrocławiu stał się Noworoczny Koncert Charytatywny, który w tym roku odbył się 9.01.2018 r. po raz trzeci. Ideą i celem koncertu jest zebranie pieniędzy, by pomóc najbardziej potrzebującym rodzicom i uczniom szkoły.

W tym roku imprezę uświetniły wspaniałe występy uczniów, a także rodziców wraz z dziećmi. Można było obejrzeć Jasełka, posłuchać pięknych kolęd i pastorałek, a także podziwiać klimatyczny i karnawałowy występ flamenco. Zaproszeni goście mogli również skorzystać z kawiarenki przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Podczas koncertu odbyła się licytacja prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 16, które zostały przekazane w dobre ręce za niemałe sumy. Łącznie zebrana podczas imprezy kwota to 1415,07 zł. Wisienką na torcie był występ nauczycieli, którzy jednym chórem zaśpiewali  kolędę „Gore gwiazda”.

A wszystko w słusznym celu, bo pomaganie zmienia świat na lepsze.

Magdalena Sutor

Fot. Anna Wasiak

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here