Aktywnie

0
861

Niektóre wrocławskie Rady Osiedla potrafią być aktywne przez cały rok, także w okresie letnio-wakacyjnym. Tak jest na Wojszycach.

– To było bardzo miłe zaskoczenie – mówi Pani Teresa, mieszkanka ul. Grota-Roweckiego. – Mieliśmy trochę upalnych tygodni, już ledwo człowiek z tej emerytury daje radę z zakupami a tu taka niespodzianka. Woda mineralna dla nas, starszych w siedzibie Rady Osiedla.

Ta akcja Rady Osiedla i wojszyckiego Klubu Seniora, rzeczywiście spotkała się z dużym zainteresowaniem. Upały najciężej znoszą starsi, więc tym bardziej powinni jak najczęściej uzupełniać wodę w organizmie. Rada Osiedla zakupiła wodę mineralną. Radni wraz z prowadzącą Klub Seniora P.Elą Sowa wspierają takie inicjatywy.

– Warto wspomnieć, że na zakończenie roku szkolnego mieliśmy także niespodziankę dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 23. – mówi Wojciech Świderski, przewodniczący Rady Osiedla. – Miałem przyjemność wraz Magda Szymkiewicz wręczyć nagrody najlepszym uczniom. Po uroczystym zakończeniu Rada Osiedla Wojszyce zaprosiła młodszych i starszych na lody rzemieślnicze do Stacji Pawia Food& Chillout.

(sz)

Fot. (fb)

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here