Zaklęty Targ

0
1352

Całkiem niedaleko od wrocławskiego Rynku, w poprzemysłowym budynku z czerwonej cegły

mieści się miejsce niepodobne do żadnego innego… Klimatyczne. Magiczne. Zaklęte. To właśnie Zaklęte Rewiry. Niegdyś mieścił się tu Browar Haase. Największy w mieście i jeden z największych w ówczesnej Europie. Perła architektury.

Dziś niepowtarzalny klimat tego miejsca to przenikanie się atmosfery pomieszczeń pobrowarnych (musicie je zobaczyć!) z duszą, która nadała Zaklętym Rewirom niewątpliwy status jednego z najważniejszych miejsc muzyczno-kulturalnych Wrocławia.

Tutaj…

…odbywały się najlepsze eventy, spektakle, występowali Dj-e, zespoły folklorystyczne, jazzowe, bluesowe… Lista gości Zaklętych Rewirów jest ogromnie imponująca. Tu naprawdę chce się wracać.

Atmosfera Zaklętych Rewirów przyciąga twórców. Goszczą tu osoby kreatywne, otwarte, chcące się rozwijać i poznawać nowe. Pandemia dotknęła nas wszystkich, dlatego, wychodząc naprzeciw naszym lokalnym twórcom i rzemieślnikom, stworzyliśmy nowe, klimatyczne miejsce na mapie Wrocławia i Dolnego Śląska. Zaklęty Targ. To tutaj łączymy inspirujące doświadczenie ekipy Zaklętych Rewirów z efektami kreatywnej twórczości, którą warto promować, a także z wielką potrzebą mieszkańców na wyjście i spotkanie, w bezpiecznych warunkach, z pięknym kolorowym światem pełnym aromatycznych zapachów, wyjątkowych przedmiotów i niezwykłych smaków, którymi będą mogli odczarować niełatwą codzienność. Zaklęty Targ to szczególne miejsce kooperatywy, które poza szansą na rozwój lokalnych marek, przywraca normalność i nadaje naszemu miastu magiczny klimat. Tego właśnie dziś bardzo nam wszystkim potrzeba…

Nawiązaliśmy…

… kontakt z osobami, dla których to, co tworzą, jest nie tylko sposobem na działalność zawodową. Jest ich pasją. Często przez pandemię pozwolili sobie spróbować robić to, co kochają naprawdę. Efekty są niesamowite. Będziemy gościć rękodzielników, twórców z branży spożywczej, która zamienia zwykłe przetwory w sztukę, browarników, ale także wspieramy organizacje charytatywne, dlatego jest u nas miejsce dla tych działań.

Jeśli tworzysz unikatowe, wyjątkowe dzieła i wytwory, napisz do nas na partner@zakletytarg.pl

Ruszamy…

… już 08-09 maja i będziemy dla Was co tydzień.

Gdzie? Zaklęty Targ w Zaklętych Rewirach ul. Krakowska 100 we Wrocławiu

www.zakletytarg.pl

www.facebook.com/ZakletyTarg

fot. Imagency Zaklęte Rewiry

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here